عضویت در خبرنامه
معرفی آی کوپن
 
زندگی برای لذت بردن است
 
معرفی :
 
مدل کاری آی کوپن بسیار ساده است. آی کوپن  با صاحبین کسب و کارهای معروف و برندهای برتر مذاکره می نماید و با ارائه یک بسته پیشنهادی مناسب، بیشترین تخفیف ها را دریافت می‌کند. سپس این کوپن‌های تخفیف را بر روی سایت قرار داده و برای مدتی مشخص اقدام به عرضه آن‌ می‌کند. آی کوپن تلاش می کند تا لذت تجربه یک فعالیت جدید و یا استفاده از یک کالای با کیفیت را برای شما از همیشه ارزان‌تر مهیا کند. رسالت ما معرفی بهترین های شهر به شما دوستان عزیز و اعضای گرامی با بیشترین تخفیف و کیفیت تضمین شده می باشد. خریداران می‌توانند از این تخفیف های باورنکردنی استفاده کنند و در نهایت خرید به صرفه نمایند.
 
چشم انداز آی کوپن:
برترین و بزرگترین و باکیفیت ترین سامانه ارائه تخفیف در ایران و کشورهای فارسی زبان
 
ماموریت و نقش آی کوپن در فعالیت های خیریه:
 
با توجه به اینکه هرچه داریم و بدست خواهیم آورد از توجهات خداوند بزرگ به بنده کوچکش است و در حقیقت اوست که به ما امکان رشد، کمال و زندگی را می دهد و با نظر به آیه کریمه بِسمِ اللّه‏ِ الرَّحمنِ الرَّحيمِ (به نام خداوند بخشنده مهربان) و فَاسْتَبِقُوا الْخَیْراتِ (در كارخیر سبقت بگیرید). سامانه فروش آی کوپن با نیت خیرخواهانه و کمک به همنوع شروع به کار نموده و با ذهنیت این که لذتی که در کار خیر می باشد در هیچ کدام از لذائذ دنیوی نمی باشد یک درصد از درآمد حاصله خود را به کارخیر اختصاص می دهد.
 
ماموریت آی کوپن در حفظ محیط زیست:
 
آی کوپن برای محیط زیست ارزش قائل است و با توجه به اینکه اولین و بزرگترین ریسک مراقبت ناصحیح از محیط زیست متوجه خود انسان می شود و در نهایت بیماری های فراوان و بی حوصلگی را به ارمغان می آورد که این امر منجر به این می شود که شادی و لذت از زندگی آدمی رخت برکند، لذا آی کوپن خود را در مقابل حفظ طبیعت مسئول دانسته و از کلیه فعالیت های نگهداری از محیط زیست (آب، خاک و هوا) و همچنین حفاظت از پوشش های طبیعی شهر زیبای اصفهان حمایت نموده و خود را ملزم به شرکت در فعالیت های مرتبط با این موضوع می داند. بدین دلیل سایت تخفیف آی کوپن اقدام به ارائه کوپن ها بصورت پیامکی نموده است تا به سهم خود از قطع درختان جلوگیری نماید.
 
ماموریت آی کوپن درمعرفی مجموعه های معتبر شهر:
 
شلوغی شهر و هزینه‌های زندگی منجر به این شده است که نقاط بسیاری از شهر برایمان ناشناخته و یا دست نیافتنی باقی بماند. ما با مراکز تفریحی، سیاحتی، ورزشی و مجموعه های غذایی معتبر و شناخته شده و در یک کلام برندهای شهر  بطور مستقیم وارد مذاکره و عقد قرارداد شده و خدمات آن ها را در بازه زمانی محدود و با تخفیف استثنائی در سایت قرار می دهیم. آی کوپن  این افتخار را دارد که بهترین، راحت ترین روش کار و هیجان انگیزترین تخفیف های رستوران ها، مراکز سلامتی، ورزشگاه ها، مراکز زیبایی، و غیره رادر اختیار شما قرار دهد و شما این امکان را دارید که با قیمت پایین ازاین خدمات لذت ببرید. تلاش ما این است که شما هیچ لذت و تفریح ارزان قیمتی را در نزدیکیتان از دست ندهید.
 
ماموریت آی کوپن در معرفی کالاهای متنوع و با کیفیت:
 
با توجه به اینکه فروش کالا از تولید کننده تا مصرف کننده دارای واسطه هایی می باشد و این واسطه ها هرکدام با توجه به هزینه های خود و حاشیه سود مورد انتظار منجر به بالاتر رفتن قیمت کالا در بازار می شوند آی کوپن توانسته است تا با استفاده از روش‌های نوین تبلیغاتی و بکارگیری اهرم قدرت خرید گروهی روشی را در حوزه خرید رواج دهد و نقش واسطه ها را کمرنگ تر نموده و فصلی نو در رساندن کالا از تولید کننده و یا عرضه کننده را به مصرف کننده رقم بزند این خلاقیت صورت گرفته هم برای صاحبان کالاها سودآور بوده و هم برای خریداران کالا جذاب بوده و صرفه اقتصادی دارد. در نهایت در این موضوع خریدار و فروشنده هر دو سود خواهند برد.
 
کالاها و خدمات ارائه شده در سامانه فروش آی کوپن، چه از نظر تنوع و چه از حیث کیفیت در سطح عالی پیش بینی و انتخاب می شوند. چرا که آی کوپن  بعنوان یکی از برترین و پربازدید ترین سایت ها با صاحبان مشاغل و ارائه کنندگان خدمات تعامل های بسیار نزدیکی را داشته از این رو توانمندی بسیاری در ارائه و معرفی بهترین ها را دارد.
 
در پایان امید بر آنست که بتوانیم با حمایت خداوند بزرگ و عنایت شما دوستان بزرگوار به فعالیت خود ادامه داده ورضایت تمامی شما اعضای گرامی و بازدیدکنندگان محترم را حاصل نموده و با استفاده از نظرات و پیشنهادات شما کیفیت خدمت ارائه شده را بالا و بالاتر ببریم.