عضویت در خبرنامه
سوالات متداول
آی کوپن چیست؟
 
آی کوپن وب سایتی است که آخرین و بهترین تخفیف های رستوران ها،‌ مراکز ورزشی،‌ مراکز تفریحی،‌ فروشگاه ها،‌ مراکز آرایشی و غیره را با بالاترین تخفیف ارایه می دهد.
 
من به آی کوپن های روزانه علاقه مندم،‌ چگونه ثبت نام کنم و ازتخفیف ها با خبر بشم؟
 
ثبت نام در آی کوپن ۱ دقیقه بیشتر طول نمی کشد. نام،‌ آدرس، ایمیل و رمز عبور و دیگر مشخصات خود را وارد کرده و دگمه ثبت نام را فشار دهید. ای میلی مبتنی بر تایید ثبت نام شما برایتان ارسال خواهد شد. ای میل ارسال شده را تایید نمایید تا ثبت نام شما کامل شود و روزانه از آی کوپن ها با خبر شوید.
 
من به آی کوپن های روزانه علاقه مندم،‌ چگونه آن ها را به صورت روزانه دریافت کنم؟
 
 بسیار ساده! در خبرنامه ما ثبت نام کرده و آی کوپن های روز را به صورت روزانه دریافت نمایید.
 
چگونه باید از آی کوپن خرید کنم؟
 
پیشنهاد و یا محصول مورد نظر را انتخاب نموده و روی آن کلیک کنید و پس از مطالعه ویژگی ها و شرایط استفاده و تمایل به خرید، بر روی خریدمحصول کلیک نمایید. بعد ازآن دکمه سفارش را بزنید تا محصول وارد سبد خرید شما شده و پس از آن می توانید به روش خرید اینترنتی خرید را انجام داده و آی کوپن خرید خود را از آی کوپن دریافت کنید.
 
من آی کوپن را خریده ام اما کد کوپن را دریافت نکرده ام
 
نگران نباشید،‌ کوپن شما هنوز پیش ماست. فولدرهای Spam و یا Junk و یا trassh را در ایمیل خود چک کنید. گاهی ایمیل ها در فولدرهای نادرست جایگزین می شوند. اگر ایمیل را نیافتید،‌ به حساب خود در وب سایت وارد شده و در بخش خریدهای من،‌ خریدهای خود را چک کنید و از آن استفاده کنید. اگر کوپن خود را در آنجا نیز نیافتید، یا با ما تماس بگیرید و یا به ایمیل crm@ikopon.com ایمیلی را مبتنی بر درخواست شامل جزییات حساب و سفارش خود بفرستید و یا با ما تماس بگیرید. ما به سرعت به شما کمک خواهیم کرد!
ضمنا در پنل کاربری شما در قسمت خریدهای من آی کوپن های خریداری شده برای شما قابل مشاهده است.
 
من آی کوپن را دریافت کرده ام،‌ چگونه آن را استفاده کنم؟
 
شما به دو روش می توانید از آی کوپن خود استفاده کنید، در صورتی که از سیستم خرید کرده اید، آی کوپن خود را پرینت بگیرید و در صورتی که از طریق اپلیکیشن(موبایل) خرید کردید، عکس کوپن خود را در گوشی ذخیره کرده و به محل مربوط به آی کوپن رفته و از سرویس خود استفاده کنید.
 
روش پرداخت الکترونیکی چقدر ایمن است؟
 
بسیار ایمن! اگر شما بخواهید از طریق کارت خود پرداخت کنید،‌ شما به در گاه الکترونیکی بانک  فرستاده خواهید شد تا اطلاعات خود را وارد و مبلغ را پرداخت نمایید.
 
من تصمیمم عوض شده است. می توانم پول خود را پس بگیرم؟
 
اگر از آی کوپن استفاده نکرده باشید مشکلی نیست و آی کوپن شما دارای تارخ اعتبار باشد ما پول شما به صورت اعتبار به شما باز مي گردانيم و شما مي توانيد از سايت با استفاده از اعتبار خريد ديگري مي زنيد.
 
"هر آی کوپن برای یک نفر" به چه معناست؟
 
یعنی با هر  آی کوپن یک نفر می تواند از سرویس های ارائه شده استفاده نماید.
 
"بدون محدودیت در خرید آی کوپن" به چه معناست؟
 
 یعنی هر نفر می تواند به تعداد دلخواه کد آی کوپن برای خود یا دوستان، اقوام و سایرین خریداری نماید.
 
"در صورت تمایل به سفارش بیشتر، هزینه بر عهده مشتری می باشد" به چه معناست؟
 
یعنی شما می توانید تا سقف آی کوپن خریداری شده سرویس بگیرید و در صورت سفارشی بیشتر از سقف کوپن هزینه جداگانه در محل قابل پرداخت است.
 
" امكان سفارش از منو تا سقف تعيين شده " به چه معناست؟
 
يعني شما مي توانيد تا سقف تعيين شده از منويي كه داخل ويژگي هاي محصول قرار دارد سفارش دهيد و در صورتي كه بالاتر از سقف تعيين شده سفارش دهيد بايد مابقي هزينه را جداگانه در محل پرداخت كنيد.